فروش زمین ساحلی کلارآباد 2500 متر

در کلارآباد
  شهرکلارآباد
  متراژ زمین2,500 متر
  کاربری ملکبافت تجاری مسکونی
  موقعیت ملکداخل شهر, ساحلی, تجاری
  آگهی دهندهاملاک
  🆔 آی‌دی‌ملک2178

فروش زمین ساحلی کلارآباد 2500 متر

2500 متر با سند، 3 کاربری داره (انتها لب ساحل توریستی، وسط کاربری مسکونی، جلو تجاری) ، یک آپارتمان نیمه کاره هم داخلش داره، بر جلو 25 متر، قیمت روز کارشناسی زمین متری 50

 

مشارکت در ساخت چیست؟

در قرارداد مشارکت در ساخت مالک بدلیل عدم سرمایه و پول، زمین خود را به سازنده سپرده تا پروژه ساخت را اجرا نماید.

این قرارداد برای دو طرف برد برد بوده چون مالکیت زمین و واحدهای ساخته شده برای آنها باقی خواهد ماند. همچنین دو طرف در فروش و سودآوری با یکدیگر به تناسب.

 

محاسن قرارداد مشارکت در ساخت در کلارآباد

چنانچه سرمایه گذار و سازنده هستید، و زمین مشارکت در ساخت کلارآباد به شما پیشنهاد شد، به لحاظ نام و آوازه شهر کلارآباد از جهت آب و هوا، برند بودن، توجیه سرمایه گذاری بینظیر، بالاترین تقاضای خریدار، چشم انداز عالی و نزدیکی به تهران و چالوس و رامسر، به شما پیشنهاد میکنیم که یکی از انتخاب های شما در انتخاب پروژه ساخت و ساز و آپارتمان سازی در شمال، زمین مشارکت در ساخت کلارآباد باشد.

 

آشنایی با کلارآباد

کلارآباد یکی از شهرهای استان مازندران بوده و مردم آن به زبان طبری سخن می‌گویند. جمعیت کلارآباد بطور ثابت ۶۲۶۷ نفر در شهرستان عباس‌آباد و بخش کلار می باشد. این شهر در مسیر جاده ی چالوس به عباس آباد در فاصله ۱۳ کیلومتری مرکز شهرستان و ۱۸ کیلومتری شهر چالوس قرار دارد. کلارآباد یکی از مناطق قدیمی، زیبا و پر جاذبهٔ شمال ایران است که در غرب مازندران واقع شده‌ و دارای آب‌ و هوای معتدل و چشم انداز زیبای کوه و دریا است.

محله‌های کلارآباد شامل خوشامیان و کلارآباد بالا و کلارآباد پایین و چارز و جیسا و اسپی‌رود و لاروسر و کیاده می باشد و دارای دو شهرک توریستیِ و برند خوشامیان و امیردشت است. عمدتا جمعیت کلارآباد در دو بخش کلارآباد بالا و خوشامیان متمرکز شده‌اند.

 

مار را در اینستاگرام دنجینه دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی آگهی دهنده
261 بازدید کل ، 1 امروز

وبسایت حامی زهدی, تنها به جهت ارائه و معرفی فایلینگ خرید و فروش ملک و املاک من بوده و انجام هرگونه معامله و مراودات مالی تنها بصورت حضوری می باشد.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه