مشارکت در ساخت 10 هکتاری متل قو

در متل قو
  شهرمتل قو
  متراژ زمین96,000 متر
  کاربری ملکجنگلی جلگه ای
  مدارک ملکسند رسمی
  موقعیت ملکحومه شهر, شهرکی/مجموعه
  آگهی دهندهاملاک
  🆔 آی‌دی‌ملک2178

مشارکت در ساخت 10 هکتاری متل قو


این زمین هم برای مشارکت در ساخت و هم برای فروش می باشد. این زمین ارزشمند دارای کلیه مجوزات هتل سازی، مجتمع گردشگری، بوده و نامه های قانونی جهاد، منابع طبیعی و غیره را داشته و بدون هیچ مشکلی می توانید پروژه های سنگین دولتی در قالب گردشگری، در متل قو را با وجود یک دریاچه مصنوعی به همراه یک جزیره و مجوز ۷۰ سوییت چوبی و آلاچیق با امکان ساخت هتل و رستوران کافی شاپ هم پیاده سازی نمایید.
طرح توجیهی و سرمایه گذاری این پروژه از 300 میلیارد تا 1000 میلیارد قابل گسترش می باشد.


مشارکت در ساخت چیست؟

در قرارداد مشارکت در ساخت مالک بدلیل عدم سرمایه و پول، زمین خود را به سازنده سپرده تا پروژه ساخت را اجرا نماید.

این قرارداد برای دو طرف برد برد بوده چون مالکیت زمین و واحدهای ساخته شده برای آنها باقی خواهد ماند. همچنین دو طرف در فروش و سودآوری با یکدیگر به تناسب.


آشنایی با سلمانشهر (متل قو)

سلمان‌شهر که به آن متل قو نیز می گویند، یکی از شهرهای استان مازندران بوده و جمعیتی بالغ بر ۹٬۶۵۶ تن در فاصله ۸ کیلومتری شرق شهر عباس‌آباد و ۵ کیلومتری غرب شهر کلارآباد قرار دارد. این شهر در شهرستان عباس‌آباد و بخش سلمان‌شهر قرار دارد و مساحت آن ۷۵۰ هکتار است.

مهم‌ترین مناطق مسکونی سلمان شهر (متل قو) دریاگوشه است. دهکده شیرین، شهرک لاکوده و شهرک یاس قو از مهم‌ترین شهرک‌های این شهر توریستی می‌باشد.


مار را در اینستاگرام دنجینه دنبال کنید.

 

 

شبکه های اجتماعی آگهی دهنده
398 بازدید کل ، 1 امروز

وبسایت حامی زهدی, تنها به جهت ارائه و معرفی فایلینگ خرید و فروش ملک و املاک من بوده و انجام هرگونه معامله و مراودات مالی تنها بصورت حضوری می باشد.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه