بیانیۀ حریم خصوصی

به این ترتیب داده های شخصی شما مدیریت می شود

درباره حقوق خود مطالعه کنید و اینکه ما چگونه داده‌های شخصی خود را پردازش می‌کنیم.

ما که هستیم؟

حامی زهدی | سامانه تخصصی ملک و املاک (https://hamizohdi.ir) بعنوان مرجع جهت انجام معاملات ملکی، معرفی املاک جهت خرید وفروش، رهن و اجاره، اجاره روزانه، مشارکت در ساخت، معاوضه، پیش فروش، معرفی کسب و کارهای مرتبط با ملک و املاک و خدمات ملکی با هدف توسعه و رشد این صنعت می باشد.

وب سایت و اپلیکیشن حامی زهدی، ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان وبسایت خود ، به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی حفظ حریم شخصی کاربران و مربوط به وب سایت حامی زهدی به نشانی https://hamizohdi.ir است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی و هویتی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید. در مواردی چون هک ، دسترسی غیر مجاز و … اطلاعات خاصی چون IP به صورت خودکار ضبط و ثبت می گردد. همواره توجه داشته باشید حامی زهدی به حفظ حریم خصوصی شما پایبند می باشد.

این سند خط مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت های ما شرح می دهد. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما می دانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما نهاده اید را، چگونه استفاده خواهیم کرد، یا استفاده نخواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می خواهیم تا این سند خط مشی را مطالعه نمایید.
در مورد بازدیدکنندگان، وب سایت های ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می توانید از وب سایت های ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید.

در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همواره توجه داشته باشید ساختمان مرکزی ما در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و از این بابت تابع مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

درباره اطلاعات شخصی تان!

چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

ما در وبسایت hamizohdi از کاربران خود محافظت می‌کنیم، که به این معنی است که ما همیشه از اطلاعات خود در رابطه با حریم خصوصی تان استفاده می‌کنیم و از آن‌ها استفاده می‌کنیم. برای ما مهم است که بدانید چه اطلاعاتی در مورد شما جمع‌آوری می‌کنیم و چگونه از آن استفاده می‌کنیم. شما هم چنین فرصتی برای گفتن نه به فعالیت‌های خاص، این انتخاب‌هایی که از طریق تنظیمات خود می‌کنید را دارید.
 
هنگامی که شما از وب سایت ما بازدید می کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات درباره نام صفحه ، زمان بازدید، دفعات بازدید صفحات و اطلاعات آماری دیگری است که شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم و نفوذ غیر مجاز مورد نیاز است.
هنگامی که شما برای استفاده از خدمات دنجینه، ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس و پرداخت خود را در اختیار ما قرار می دهید، که اطلاعات تماس به طور نوعی، شامل نام، نشانی و شماره تلفن شما است و اطلاعات پرداخت شما نیز به طور نوعی شامل اطلاعات کارت اعتباری شما است.
تا زمانی که شما مشتری شرکت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.
 
برای اینکه به شما اجازه دسترسی به خدمات ما را بدهیم، برای مثال به شما این فرصت را می‌دهد که در سایت وبسایت hamizohdi تبلیغ کنید یا با تبلیغ کنندگان تماس بگیرید، ما باید اطلاعات خاصی را در مورد شما پردازش کنیم. زمانی که از وبسایت hamizohdi برای جستجوی چیزها و یا مشاغلی که به شما علاقه دارند، استفاده می‌کنید، همچنین به طور خودکار اطلاعات را به روش‌های مختلف از خود رها می‌کنید. به عنوان مثال، زمانی که شما به دنبال وبسایت hamizohdi یا هشدارهای مربوط به حساب کاربری تان هستید، روی آگهی‌ها یا تبلیغات روی وبسایت hamizohdi کلیک کنید.
 
در اینجا شرح می‌دهیم:
 
چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم
و اینکه چطور از اطلاعات شخصی شما استفاده می‌کنیم؟
شما برای مثال در زمینه دسترسی به داده‌های شخصی چه انتخاب‌هایی دارید؟
اگر اطلاعات مفصل تری در مورد نحوه پردازش داده‌های شخصی خود می‌خواهید، می‌توانید سیاست داده‌های شخصی ما را که حاوی اطلاعات بیشتری در مورد پردازش داده‌های ما هستند را بخوانید.
 
ما تضمین می‌کنیم که داده‌های شخصی شما محافظت می‌شود، و پردازش از قوانین حفاظت از اطلاعات فعلی، دستورالعمل‌های داخلی ما و امور عادی تبعیت می‌کند. ما همچنین یک مامور حفاظت از داده‌ها را برای بازبینی انطباق با این قوانین منصوب کردیم.

چه کسی مسئول داده‌های شخصی است؟ 

denjineh، کنترل‌کننده اطلاعات شخصی (شماره تلفن و ایمیل و شماره موبایل) برای پردازش داده‌های شخصی شما است، مگر این که در این اطلاعات ذکر شود. لطفاً توجه کنید! پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت آگهی و معرفی کسب و کارها و خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

نگهداری محلی از داده ها و کوکی ها چیست و چگونه از آن استفاده میکنیم؟

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد.
ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحا در این سند آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم اکنون تیمی داریم که این اطلاعات را، مورد پردازش قرار می دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند.
ما از خدمات شرکتهای بازاریابی و خدمات آماری استفاده می کنیم که به ما کمک می کنند تا میزان کارایی برنامه های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی هایی که این شرکتها در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می کنیم. اطلاعاتی که شرکتها بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند، نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم.
اگر چه این شرکتها، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم.
ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می کند و با نگهداری و بازیابی داده هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

ما هیچگونه اطلاعات هویتی شما را، جمع آوری نمی کنیم مگر اینکه خود شما این اطلاعات را به اختیار خود در اختیار ما قرار دهید یا ما مواجه با مواردی چون خرابکاری و تلاش برای نفوذ غیر مجاز یا هر عملی که ممکن است به منافعوب سایت و اپلیکیشن دنجینه و مشتریان آن لطمه وارد نماید.

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید. اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود. هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود. می خواهید درباره کوکی (Cookie) بیشتر بدانید: اینجا کلیک کنید!

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متا دیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

من چگونه می توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی که شما مشتری ما شدید، می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان مشتری وبسایت hamizohdi ، شما می توانید با ورود به “بخش ویژه اعضای سایت” به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است. این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

ما اطلاعات را چگونه استفاده می کنیم؟

وبسایت hamizohdi اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.
ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت برقراری خدمات شما استفاده می کنیم. همچنین از اطلاعات پرداخت شما تنها در فرایند پرداخت استفاده می کنیم. ما اطلاعات دیگری نظیر وضعیت حساب کاربری، نوع سرویس و ثبت ها و آگهی های مشتری را، در فرآیند برقراری سرویس استفاده می کنیم. با زدن دکمه های “ارسال” یا “ثبت” یا “ذخیره” هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می دارد.
وبسایت hamizohdi ممکن است اجازه دسترسی به اطلاعات مشتری را به همکاران و اشخاص ثالث بخصوصی بدهد. برای مثال، برای ارسال اطلاعات محصول یا خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، یا برای اینکه باب همکاری خاصی با شما باز شود. همچنین وبسایت hamizohdi ممکن است اطلاعات مشتری را برای ارسال اطلاعات سیستم یا اطلاع در مورد محصول و خدمات جدید، یا ارتقاء یافته، در صورتیکه مشتری قبلا اجازه ارسال آن را داده باشد، استفاده کند. مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه های الکترونیکی تبلیغاتی مرتبط با همکاران و اشخاص ثالث را از وب سایت و اپلیکیشن دنجینه دریافت کند و برای توقف ارسال، می تواند از طریق فرم تماس با پشتیبانی درخواست خود را ارسال نماید مشتری انتخابی در مورد عدم دریافت نامه های الکترونیکی مرتبط با برقراری و نگهداری و به روز رسانی خدمات، وبسایت hamizohdi و حساب کاربری خود ندارد.
ما ممکن است که اطلاعات تماس شما را با رضایت و اجازه شما، در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار دهیم.
ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال وبسایت hamizohdi یا مشتریان آن یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم.
وب سایت و اپلیکیشن دنجینه همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که وبسایت hamizohdi برای مشتریان خود ذخیره می کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد، (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد، (ج) مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند. (د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.
وبسایت hamizohdi هرگونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقراربودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می شود، صراحتا رد می کند. هر چند وبسایت hamizohdi هر گونه ارتباطی را که ممکن است به وب سایت و اپلیکیشن دنجینه یا مشتریان آن یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که وبسایت hamizohdi بر اساس آن اقدام به این کار می کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند “شرایط و ضوابط استفاده” می شود.
توجه داشته باشید که وبسایت hamizohdi ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع رسانی محصولات و خدمات خود یا اطلاع رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار دهد.

تدابیر حفاظتی

شرکت برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. ما به صورت مداوم در حال مقابله با خرابکاریهای کوچک و بزرگی هستیم که می تواند به منافع مشتریانمان آسیب وارد نماید.اما ما با بهره گرفتن از تکنولوژوی های روز تمام سعی خود را می کنیم تا از اطلاعات و داده های شما و خود حفاظت کنیم.

پیوندها

از وب سایت حامی زهدی پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به شرکتها و اشخاصی باشد، که وابستگی به شرکت ما ندارند. ما مسوولیتی در مورد صیانت حریم شخصی و محتویات آن وب سایتها نداریم و به شما توصیه می کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای وب سایت حامی زهدی صادق است.

حریم شخصی کودکان

وب سایت حامی زهدی محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان شرکت باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. هر فرد زیر 18 سال (“صغیر”) برای اینکه مشتری شرکت شود، باید دارای یک قیم باشد که سند “شرایط و ضوابط استفاده” را بپذیرد. اگر شما یک فرد زیر 18 سال هستید، ما قویا به شما توصیه می کنیم که از وب سایت ما با اطلاع والدین و یا قیم خود، استفاده کنید.

تغییر در سند خط مشی ما

ما در وب سایت حامی زهدی حق تغییر این سند خط مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود.
شما حق اینکه بخواهید، اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما، حذف شود، یا افشا نشود را دارید، برای این منظور شما می توانید با استفاده از فرم تماس با ما پیامی به ما بفرستید. لطفا در این نامه درخواست، نام و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید. قبل از هر اقدامی ، وب سایت و اپلیکیشن دنجینه اقدامات لازم جهت راستی آزمایی ادعای شما را به انجام خواهد رسانید.

Privacy Policy

Welcome to http://hamizohdi.ir/ (the Site).We understand that privacy online is important to users of our Site,
especially when conducting business.This statement governs our privacy policies with respect to those users of the
Site (Visitors) who visit without transacting business and Visitors who register to transact business on the Site and
make use of the various services offered by This APP (collectively, Services) (Authorized Customers).
Personally Identifiable Information
refers to any information that identifies or can be used to identify, contact, or locate the person to whom such
information pertains, including, but not limited to, name, address, phone number, fax number, email address,
financial profiles, social security number, and credit card information. Personally Identifiable Information does not
include information that is collected anonymously (that is, without identification of the individual user) or
demographic information not connected to an identified individual.
What Personally Identifiable Information is collected?
We may collect basic user profile information from all of our Visitors. We collect the following additional information
from our Authorized Customers: the names, addresses, phone numbers and email addresses of Authorized
Customers, the nature and size of the business, and the nature and size of the advertising inventory that the
Authorized Customer intends to purchase or sell.
What organizations are collecting the information?
In addition to our direct collection of information, our third party service vendors (such as credit card companies,
clearinghouses and banks) who may provide such services as credit, insurance, and escrow services may collect this
information from our Visitors and Authorized Customers. We do not control how these third parties use such
information, but we do ask them to disclose how they use personal information provided to them from Visitors and
Authorized Customers. Some of these third parties may be intermediaries that act solely as links in the distribution
chain, and do not store, retain, or use the information given to them.
How does the Site use Personally Identifiable Information?
We use Personally Identifiable Information to customize the Site, to make appropriate service offerings, and to fulfill
buying and selling requests on the Site. We may email Visitors and Authorized Customers about research or
purchase and selling opportunities on the Site or information related to the subject matter of the Site. We may also
use Personally Identifiable Information to contact Visitors and Authorized Customers in response to specific
inquiries, or to provide requested information.

With whom may the information may be shared?
Personally Identifiable Information about Authorized Customers may be shared with other Authorized Customers
who wish to evaluate potential transactions with other Authorized Customers. We may share aggregated
information about our Visitors, including the demographics of our Visitors and Authorized Customers, with our
affiliated agencies and third party vendors. We also offer the opportunity to ‘opt out’ of receiving information or
being contacted by us or by any agency acting on our behalf.
How is Personally Identifiable Information stored?
Personally Identifiable Information collected by This APP is securely stored and is not accessible to third parties or
employees of This APP except for use as indicated above.
What choices are available to Visitors regarding collection, use and distribution of the information?
Visitors and Authorized Customers may opt out of receiving unsolicited information from or being contacted by us
and/or our vendors and affiliated agencies by responding to emails as instructed, or by contacting us at
Are Cookies Used on the Site?
Cookies are used for a variety of reasons. We use Cookies to obtain information about the preferences of our
Visitors and the services they select. We also use Cookies for security purposes to protect our Authorized Customers.
For example, if an Authorized Customer is logged on and the site is unused, system may automatically log the
Authorized Customer off.
How does This APP use login information?
This APP uses login information, including, but not limited to, IP addresses, ISPs, and browser types, to analyze
trends, administer the Site, track a user’s movement and use, and gather broad demographic information.
What partners or service providers have access to Personally Identifiable Information from Visitors and/or
Authorized Customers on the Site?
This APP has entered into and will continue to enter into partnerships and other affiliations with a number of
vendors.Such vendors may have access to certain Personally Identifiable Information on a need to know basis for
evaluating Authorized Customers for service eligibility. Our privacy policy does not cover their collection or use of
this information. Disclosure of Personally Identifiable Information to comply with law. We will disclose Personally
Identifiable Information in order to comply with a court order or subpoena or a request from a law enforcement
agency to release information. We will also disclose Personally Identifiable Information when reasonably necessary
to protect the safety of our Visitors and Authorized Customers.
How does the Site keep Personally Identifiable Information secure?
All of our employees are familiar with our security policy and practices. The Personally Identifiable Information of
our Visitors and Authorized Customers is only accessible to a limited number of qualified employees who are given
a password in order to gain access to the information. We audit our security systems and processes on a regular
basis. Sensitive information, such as credit card numbers or social security numbers, is protected by encryption
protocols, in place to protect information sent over the Internet. While we take commercially reasonable measures
to maintain a secure site, electronic communications and databases are subject to errors, tampering and break-ins,
and we cannot guarantee or warrant that such events will not take place and we will not be liable to Visitors or
Authorized Customers for any such occurrences.